Riasztó szerelő - tanulmányi szerződéssel / Prosec

  • 2020-10-19
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • Prosec Kft

Piacvezető, stabil háttérrel rendelkező, prémium szolgáltatásokat nyújtó budai távfelügyeleti és vagyonvédelmi vállalkozás műszaki csapatának bővítése céljából keres megbízható, munkájára igényes pályakezdő munkatársakat
Riasztó szerelő - tanulmányi szerződéssel munkakörbe riasztó és videó megfigyelő rendszerek karbantartására, hiba javítására.

Érdekel a biztonságtechnika? Szeretnéd megtanulni a szakmát és OKJ-s képesítést szerezni?
Itt a lehetőség!
Tanulmányi szerződés keretein belül támogatjuk szakmai képzésed, amit napi munkavégzésed során gyakorlati tapasztalatokkal is bővíthetsz.
FELTÉTEL: Gyengeáramú szerelői vagy elektrotechnikai végzettség (középiskolai vagy OKJ-s)
AMIT VÁRUNK TŐLED:

  • Agilis, nyitott, határozott, megbízható személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Erős értékesítési véna
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elsősorban Budapest vagy Budapest környéki lakóhely
ELŐNY:
  • Magán személyekkel folytatott tárgyalási szituációban kommunikációs és értékesítési tapasztalat,
  • Prémium termékek és szolgáltatások lakossági értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat megléte kifejezetten előny, de nem feltétlen elvárás.
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Változatos munka és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti munkakör
  • Versenyképes fix alapfizetés
  • Jutalékos premizálási rendszer
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon és gépkocsi használat munkába járáshoz és a munkavégzéshez
A fényképes önéletrajzokat a barta.aliz@prosec.hu e-mail címre várjuk.

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
Bemutatkozik az Axis új generációs kamerája
Olvasta már?