Műszaki terméktámogató / PartnerTech Kft

  • 2020-12-15
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • PartnerTech Kft

A PartnerTech Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra: MŰSZAKI TERMÉKTÁMOGATÓ

Főbb feladatok:

  • biztonságtechnikai rendszerek terméktámogatása
  • tanfolyamok, képzések összeállítása, levezetése, illetve az ehhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • ügyfelek műszaki problémáinak kezelése telefonon, e-mailen keresztül
  • árajánlatok készítése
  • termékek tesztelése
  • műszaki dokumentáció, ill. ehhez kapcsolódó fordítások készítése
Jelentkezési feltételek:
  • legalább 1-3 éves biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat
  • elektronikus biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • legalább felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, Internet)
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
Előny jelent:
  • biztonságtechnikai mérnöki végzettség
  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • telepítői, beüzemelői tapasztalat
  • Aritech rendszerek ismerete
Amit kínálunk:
  • fiatal, jól képzett, motivált csapat, modern munkakörülmények
  • szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör, szakmai fejlődés
  • határozatlan idejű foglalkoztatás, alkalmazotti jogviszony
  • céges telefon, laptop
  • teljes munkaidő
A jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát az iroda@partnertech.hu e-mail címre.

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
Partizan STD-2MP WM
Olvasta már?