Műszaki Projekt Mérnök / Konica Minolta

  • 2020-12-17
  • Biztonságtechnika
  • Budapest, XI.
  • Konica Minolta

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • közreműködés kamerarendszerek kapcsán a megfelelő technikai megoldás kiválasztásában, kialakításában;
  • szükség szerint kamerarendszerek telepítése;
  • aktív részvétel a szakmai területet érintő pre-sales folyamatokban;
  • értékesítési tanácsadók és szerviztechnikusok munkájának műszaki támogatása;
  • műszaki rendszereket érintő fejlesztések megtervezése, tervdokumentáció készítése;
  • integrációs megoldások tervezése;
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, külső partner által készített specifikációs és egyéb dokumentumok szakértői véleményezése / minőségbiztosítása;
  • architektúra és rendszer tesztelések szakértői támogatása;
  • a piaci lehetőségek és trendek nyomon követése, elemzése; a stratégiában megfogalmazott irányokkal összhangban lévő lehetséges új irányok, üzleti lehetőségek feltérképezése;
  • technikai prezentációk és szakmai jellegű képzések megtartása az ügyfelek és társosztályok számára
Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:
  • középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség (IT végzettség előny);
  • minimum 5 éves szakmai területen szerzett tapasztalat (IP CCTV és hálózat);
  • műszaki projektek vezetésében szerzett több éves tapasztalat;
  • széleskörű IP biztonsági kamera hálózati és technikai ismeretek;
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt);
  • „B” kategóriás vezetői engedély;
  • ügyfélközpontú és proaktív hozzáállás;
  • magasfokú szervező és kommunikációs készség;
  • strukturált, rendszerben való gondolkodásmód;
  • magasfokú problémamegoldó képesség
Amit kínálunk:
  • fiatalos, dinamikus, támogató multinacionális munkakörnyezet,
  • home office munkavégzés lehetősége,
  • változatos, kihívást jelentő feladatok,
  • határozatlan idejű szerződés,
  • teljes munkaidő,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • szakmai tréningeken való részvétel támogatása
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Amennyiben úgy érzed, hogy a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a job@konicaminolta.hu e-mail címre. A tárgyba kérjük, hogy írd be: Műszaki projekt mérnök-Securifocus

Az innovatív Konica Minoltáról
Az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezéseinken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatásokat nyújtunk, melyeknek fontos elemei a munkafolyamat-automatizálás, az IT infrastruktúrára, valamint biztonságra vonatkozó megoldások.

A nyomdaipar és az ipari nyomtatás területén digitális rendszereink mellett szoftveres megoldásokat kínálunk, továbbá üzleti tanácsadással és képzésekkel támogatjuk ügyfeleinket.

IoT videófelügyeleti rendszereink a teljeskörű biztonság nyújtása mellett ügyfeleinknek elemzéseket készítenek.

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
Magyar fejlesztés az OSPA döntőben
Olvasta már?