Bolti eladó / TRIÓDA Zrt

  • 2020-06-16
  • Biztonságtechnika
  • Budapest, III.
  • Trióda Zrt

A Trióda Biztonságtechnika Zrt. munkatársat keres bolti eladó munkakörbe, Bp. III. kerületi üzletébe.

Feladatok:

  • Elektronikus vagyonvédelmi eszközök (riasztó-, kamera-, tűzjelző rendszerek) értékesítése a boltba betérő ügyfelek számára (számlázás, bizonylatozás, árukiadás, pénzkezelés)
  • Ajánlatok készítése
  • Információszolgáltatás személyesen, telefonon vagy e-mailben az érdeklődők számára
  • Webshop rendelések követése, azok kiszállításának előkészítése, bizonylatozása
  • GLS csomagpontra érkező csomagok átadása, csomagfeladás, adminisztráció
  • Saját boltok közötti árumozgatás kezelése
  • Leltározás
  • Telefon flotta kártyákhoz kapcsolódó ügyintézés
Elvárások:
  • Nagyfokú önállóság, dinamizmus és kreativitás a saját feladat elvégzésében
  • Jó kommunikációs képesség és meggyőző fellépés
  • Precizitás, önálló munkavégzésre való képesség
  • MS Windows irodai szoftverek (levelező, excel, word) felhasználói szintű ismerete
  • Büntetlen előélet
Előny:
  • Műszaki / elektronikai végzettség
  • Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi vagy biztonságtechnikai szakirányú végzettség
  • Értékesítési vagy biztonságtechnikai szakterületen szerzett több éves tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Fix, napi 8 órás munkaidő hétfőtől péntekig
  • Stabil, 100%-ban magyar tulajdonosi hátterű, közel 30 éves cég

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
AJAX az idő pénz – A riasztók új generációja
Olvasta már?