Előkészítő mérnök

  • 2020-06-17
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • Budapesti biztonságtechnikai vállalat

Budapesti rendszerintegrátor vállalat, mely gyengeáramú rendszerek tervezésével, kivitelezésével és karbantartásával foglalkozik, az alábbi munkakörbe keres új munkatársat: Előkészítő mérnök

A munkakör fő célja:

  • Árajánlatok kidolgozása, nyomon követése
  • Helyszíni műszaki felmérések elvégzése szakmai tanácsadással
  • Kisebb projektek menedzselése (előkészítéstől az átadásig)
  • Tervezésekben való közreműködés, kisebb tervek megrajzolása, módosítása
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítástechnikai és műszaki affinitás
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
Előnyt jelent:
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
Útban az új GV-Mobile System, avagy egy NVR a szélsőséges körülményekhez
Olvasta már?