Projektvezető mérnök / Smartme

  • 2020-07-16
  • Biztonságtechnika
  • Budapest, XI.
  • Smartme Building Technologies Kft.

A Smartme Building Technologies Kft. immáron több, mint 10 éve áll Partnerei rendelkezésére gyengeáramú rendszerek tervezésével, kivitelezésével és azok karbantartásával. Cégünk új irányba is nyitott az elmúlt években, az intelligens otthonok felé, így az iroda- és közüzemi épületektől kezdve, az ipari-kereskedelmi épületeken át, a társasházak és magánlakások piacán is jelen vagyunk. Cégünkbe új projektvezető mérnököt keresünk. Stabil hátterű, tisztán magyar tulajdonú, folyamatosan fejlődő csapat vagyunk. Értéket teremtünk és közben sosem unatkozunk. Csatlakozz a csapatunkhoz!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyengeáramú kivitelezési projektek előkészítése, megszervezése, irányítása és átadása
  • Okosotthon rendszerek önálló szerelése, beüzemelése és átadása
  • Projekteken való aktív részvétel, rész- és zárójelentések elkészítése
  • Kapcsolattartás a projektben résztvevőkkel, a társosztályokkal, beszállítókkal, szolgáltatókkal és hatóságokkal
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, kivitelezési részletek egyeztetése
  • Alvállalkozók kiválasztása (ajánlatok bekérése, szerződési feltételek egyeztése)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább 3 év, a gyengeáramú rendszerek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú elektromos műszaki végzettség
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Rendszerben való logikus gondolkodásmód
  • Csapatszellem
  • Jó szervezőképesség
  • Proaktivitás, pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • MS Office programok felhasználó szintű kezelése
  • B kategóriás jogosítvány
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Felelős műszaki vezetői végzettség
  • Tűzjelző rendszer szaktervezői végzettség
  • Német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, forgalom függő jutalékkal kiegészítve
  • Gépkocsi
  • Előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Barátságos, összetartó csapat
Havi nettó fizetési keret:
  • 310 000 HUF
Egyéb juttatások:
  • éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása
A pályázatokat az info@smartme.hu email címre várjuk.

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
Új GeoVision mérföldkő – Itt a Recording Server v2.0
Olvasta már?