Műszaki HELPDESK / TANÁCSADÓ - MASCO Kft

  • 2020-07-07
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • MASCO Kft

Magyarország egyik legnagyobb biztonságtechnikai és kapuautomatizálási nagykereskedelemmel és kiskereskedelemmel foglalkozó, 28 éve működő, folyamatosan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú cége vagyunk. Műszaki osztályunkra keresünk
műszaki HELPDESK / műszaki TANÁCSADÓ munkatársat!

Feladatai:

  • biztonságtechnikai és kapuautomatizálási területen műszaki tanácsadás telefonon, skype-on, e-mailen és személyesen a boltban vásárló ügyfeleinknek
  • ügyfelek műszaki problémáinak gyors, hatékony megoldása
  • árajánlatok kezelése
  • termékek tesztelése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • tanácsadás vagyonvédelmi telepítők számára
  • biztonságtechnikai rendszerek tervezése
Követelmények:
  • a jelentkezőnek biztonságtechnikai, műszaki végzettséggel és érdeklődéssel kell rendelkeznie (biztonságtechnikai mérnök, OKJ vagyonvédelmi rendszertelepítő, stb.)
  • releváns szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség, előadói készség
  • türelmes, terhelhető személyiség
  • segítőkészség, együttműködés
Előnyként kezeljük:
  • a kommunikációképes angol nyelvismeretet
  • közeli lakóhelyet
Egyéb információk:
Szívesen fogadjuk az idősebb munkavállalókat is.
Olyan embert keresünk, aki hosszútávon szeretne cégünknél elhelyezkedni.
Munkavégzés helye: Budapest 1131 Reitter Ferenc u 166.
Jelentkezni fényképes önéletrajz megadásával lehetséges az alábbi e-mail címen: allas@masco.hu

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
UNV testhőmérséklet nyomkövető megoldások
Olvasta már?