Projektértékesítő / MASCO Kft.

  • 2021-01-18
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • MASCO Kft

Projektértékesítő munkatársat keresünk biztonságtechnika területre
Büszke vagy korábbi eredményeidre? Mi is büszkék vagyunk a mieinkre. Téged keresünk, ha nem riadsz vissza a kihívásoktól. A Te feladatod lesz projektpartnereink számának folyamatos növelése, és utánkövetésük.
A biztonságtechnika és kapuautomatizálás folyamatosan fejlődik. Mi naprakészek vagyunk, már csak a vevőknek kell értesülnie a legújabb megoldásokról. A MASCO Kft. 1992 óta van jelen a biztonságtechnikai és kaputechnikai piacon. A piac egyik legnagyobb szereplőjeként, magyar tulajdonosi háttérrel és magas fokú szervezettséggel garantáljuk a cég stabil és biztonságos működését.

Feladataid lesznek:

  • célzott piac, építőipari beruházások villamossági tendereiben való közreműködés
  • vagyonvédelmi, tűzvédelmi, kamera- és beléptető rendszerek, parkolási, kaputechnikai és kapcsolódó rendszerek értékesítése
  • biztonságtechnikai termékek értékesítése
  • folyamatban lévő projektek kezelése, nyomon követése
  • projektek monitoringja
  • meglévő partnerekkel kapcsolattartás
  • mérhető értékesítési eredmények elérése
Legyen tapasztalatod az alábbiakban:
  • belföldi, és exportértékesítési gyakorlat, 3-5 év
  • műszaki projektmenedzsment tapasztalat, 1-2 év
  • technikai tanácsadás
valamint rendelkezz a következőkkel:
  • vagyonvédelmi /biztonságtechnikai végzettség
  • erős kereskedelmi érzék
  • számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • konfliktuskezelési készség
  • jó időgazdálkodási képesség
  • tárgyalás lezárási képesség
  • angol nyelvismeret
  • utazási hajlandóság
Egyéb információk, és amit kínálunk:
  • olyan embert keresünk, aki hosszútávon, min 3-5 évet szeretne cégünknél elhelyezkedni
  • ami vár, az egy vidám, segítőkész csapat és új, modern munkakörnyezet, tanulási és fejlődési lehetőségek
  • versenyképes, teljesítményhez is kötődő bérezés
  • önálló munkavégzés (betanítás után), folyamatos vezetői támogatás
Amennyiben látod Magad nálunk vidám, motivált, elégedett munkatársként, kérjük, küldd el fényképes szakmai életrajzodat, bérigény megjelöléssel erre az e-mail címre: allas@masco.hu

SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
Videosec Okos otthon - riasztásjelzés
Olvasta már?