Termékfelelős / MASCO Kft

  • 2021-01-18
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • MASCO Kft

Termékfelelős munkatársat keresünk
Szereted az összetett feladatokat? Téged keresünk, ha nem riadsz vissza a kihívásoktól. A Te feladatod lesz egy termékcsoport összefogása, menedzselése.
Segíts ügyfeleinknek megkapni, amire szükségük van. Amennyiben Neked is fontos, hogy az emberek kényelemben és biztonságban érezzék magukat, akkor Rád van szükségünk. A célod eléréséhez a hátteret mi biztosítjuk. Tőled a lendületet várjuk.

A MASCO Kft. 1992 óta van jelen a biztonságtechnikai és kaputechnikai piacon. A piac egyik legnagyobb szereplőjeként, magyar tulajdonosi háttérrel és magas fokú szervezettséggel garantáljuk a cég stabil és biztonságos működését.

Feladataid lesznek:

  • szaktanácsadás
  • részletes termékleírások, telepítői és felhasználói kézikönyvek készítése
  • terméktesztelés
  • termékminősítések kezelése
  • a termékcsoport marketing feladataira javaslattétel, promóciós anyagok ellenőrzése megjelenés előtt
  • szakmai cikkek írása, előadások tartása
  • rendszerösszeállítás, árajánlatok készítése
  • beszállítói műszaki problémák kezelése
  • termék adatbázis folyamatos aktualizálása
Tőled azt kérjük, hogy legyen tapasztalatod az alábbiakban:
  • felsőfokú biztonságtechnikai /műszaki végzettség
  • műszaki tanácsadásban szerzett tapasztalat, 3-5 év
  • tapasztalat projektek megtervezésében és megvalósításában
  • természetes számodra a gyors, igényes munkavégzés és a projektek felelősségteljes végig követése
  • vevő orientáltság
  • előadói véna
valamint rendelkezz a következőkkel:
  • számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • strukturált, eredményorientált, analitikus gondolkodás
  • precizitás, önálló munkavégzés,
  • kulturált megjelenés, udvariasság, szorgalom
  • konfliktuskezelési készség
  • nagyon jó tárgyalási készség
  • remek időgazdálkodási képesség
  • angol nyelvismeret
Egyéb információk, és amit kínálunk:
  • olyan embert keresünk, aki hosszú távon szeretne cégünknél elhelyezkedni
  • versenyképes, teljesítményhez is kötődő bérezés
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség egy több évtizedes múlttal rendelkező cégnél
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • szakmailag érdekes feladatok, fejlődési lehetőség, folyamatos képzések
  • nagyon jó munkahelyi légkör, vidám, segítőkész csapat
Amennyiben látod Magad nálunk vidám, motivált, elégedett munkatársként, kérjük, küldd el fényképes szakmai életrajzodat, bérigény megjelöléssel erre az e-mail címre: allas@masco.hu

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
Belépésszámlálás és létszámkorlát megoldások a Powertől
Olvasta már?