Műszaki szaktanácsadó és termékfelelős / Power Biztonságtechnika

  • 2021-02-08
  • Biztonságtechnika
  • Budapest, III.
  • Power Biztonságtechnika

Biztonságtechnikai eszközök nagykereskedelmében piacvezető Power Biztonságtechnikai Kft.
Műszaki szaktanácsadó és termékfelelős munkatársat keres.

A Power Biztonságtechnika műszaki csapata olyan munkatársakat keres, akik nyitottak az új technológiákra és az ezek által megvalósítható, modern és innovatív megoldásokra. A betöltésre váró pozíciók lehetőséget kínálnak szakmai fejlődésre egy kreatív és változatos munkakörben.

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai projektek és termékcsoportok szakmai támogatása
  • Szakmai oktatások ügyfeleink részére
  • Kapcsolattartás bel- és külföldi gyártókkal
  • Tesztelések és új termékek bevezetése
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítógépes hálózatok ismerete
  • Munkavégzés Microsoft Office (O365) környezetben
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Biztonságtechnikai rendszerek ismerete, ezen a területen szerzett tapasztalatok
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, hosszútávon betölthető munkakör
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, szakmai utak
  • Munkavégzés modern irodai környezetben, szakmailag képzett csapatban, segítőkész kollégákkal
  • Munkatársi és családi rendezvények, melyek tovább színesítik kollégáink mindennapjait
Fényképes önéletrajzokat a „Műszaki szaktanácsadó” pozíció megjelölésével a karrier@powerbizt.hu e-mail címre kérjük.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
Munkaidő: 8-17 óráig (pénteken: 16 óráig)

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
Ismerje meg a DSC NEO riasztóközpont család tagjait!
Olvasta már?