Biztonságtechnikai szerelő és szervizes / SMARTme

  • 2022-01-12
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • SMARTme Kft

BIZTONSÁGTECHNIKAI SZERELŐ ÉS SZERVIZES kollégát keresünk a kivitelező és karbantartó csapatunkba.
A Smartme Building Technologies Kft. immáron több, mint 10 éve áll Partnerei rendelkezésére gyengeáramú rendszerek tervezésével, kivitelezésével és azok karbantartásával. Cégünk új irányba is nyitott az elmúlt években, az intelligens otthonok felé, így az iroda- és közüzemi épületektől kezdve, az ipari-kereskedelmi épületeken át, a társasházak és magánlakások piacán is jelen vagyunk.
Stabil hátterű, tisztán magyar tulajdonú, folyamatosan fejlődő csapat vagyunk. Értéket teremtünk és közben sosem unatkozunk. Csatlakozz a csapatunkhoz!

Főbb feladatok, munkák:

  • Beléptető, behatolás-jelző, videómegfigyelő, tűzjelző, okos otthon rendszerek szerelése, javítása és karbantartása
  • Önálló kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Rendszerek üzemeltetésének támogatása, segítségnyújtás a megrendelőknek
  • Munkákhoz tartozó dokumentáció elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Erősáramú vagy gyengeáramú műszerész végzettség
  • Legalább 3 év, a biztonságtechnika területén szerzett szerelői, karbantartói szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fedhetetlen előélet
  • Magas fokú problémakezelési képesség
  • Precíz adminisztráció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakirányú továbbképzés
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Barátságos, összetartó csapat
  • Rugalmas munkarend
  • Mobiltelefon és notebook
  • Szervizes céges autó
Ha úgy érzed, ez a pozíció Neked szól, küldd el a fényképes önéletrajzod az info@smartme.hu e-mail címre

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
TP-Link Vigi biztonságtechnikai megoldások
Olvasta már?