Biztonságtechnikai szerviztechnikus / SMP Solutions

  • 2022-11-22
  • Biztonságtechnika
  • Budapest / országos
  • SMP Solutions

Az SMP Solutions-nél immár több mint 30 éve elkötelezetten képviseljük az informatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait, a forgalmazástól kezdve a tervezésen, a kivitelezésen és a rendszerintegráción keresztül egészen az üzemeltetésig és a karbantartásig. Bővülő csapatunkba keressük leendő kollégánkat biztonságtechnikai szerviztechnikus pozícióba, hogy a Magyarországon és a régióban is bővülő portfóliónk kapcsán a következő mérföldkő elérését már vele együtt valósítsuk meg.

Feladatok

  • Vagyonvédelmi, beléptető, videómegfigyelő és tűzjelző rendszerek karbantartása és javítása, alkalmanként telepítése is
  • Rendszerek üzemeltetésének támogatása, segítségnyújtás a megrendelőknek
  • Közvetlen kapcsolattartás a megrendelőkkel telefonon és kiszállás esetén személyesen is
  • A munkákhoz kapcsolódó dokumentáció elvégzése
  • Eseti készenléti jellegű munkavégzés, előre egyeztetett beosztás alapján
Elvárások
  • Biztonságtechnikai szerelő képesítés
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő képesítés és rendőrhatósági igazolvány
  • Biztonságtechnikai eszközök vagy egyéb gyengeáramú rendszerek telepítésben szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nyitottság eseti készenléti jellegű munkavégzésre
  • Önálló és precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
Előnyt jelent
  • Érvényes beépített tűzjelző rendszer telepítői, karbantartói vizsga
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat AutoCAD biztonságtechnikai tervrajzok értelmezésében
Amit nyújtunk
  • Azonnali munkakezdés, alkalmazotti jogviszony, versenyképes fizetés
  • + készenléti díj
  • + célbónusz
  • + egészségbiztosítás
  • + céges autó
  • + céges mobiltelefon és notebook
  • Stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalat, hosszú távú karrierlehetőség
  • Szakmai fejlődést biztosító feladatok, magas színvonalú és neves banki és olajipari referencia projektek, modern munkaeszközök, lehetőség szakmai képzéseken való részvételre
  • Professzionális, támogató csapat, közös szabadidős programok: pl. grillklub, túraklub, bringaklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.
Munkavégzés helye
  • Budapesten, illetve reggelenként budapesti indulással országszerte változó helyszíneken, ipari és irodai létesítményekben, valamint pénzintézeti telephelyeken, előre egyeztetett munkaidő beosztással.
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 942-2789
Email: info@securifocus.com
A MASCO 2022-ben is várja Partnereit Black Weeks ajánlataival
Olvasta már?