Kaputechnika termékfelelős / MASCO Kft

  • 2022-12-21
  • Biztonságtechnika
  • Budapest / országos
  • MASCO Kft

Fantasztikus termékekkel fogsz foglalkozni, egy komplett termékcsoportot tudsz összefogni; színes, sokrétű tevékenységeddel bőséges, szakszerű, friss információkkal tudod ellátni vevőinket, partnereinket. Vásárlást követően sem hagyjuk magukra ügyfeleinket, bármely további kérdés, probléma esetén, segítünk együtt megtalálni a legjobb megoldásokat.

Mindennapi munkádat egy segítőkész, hozzáértő csapatban végzed, a munkádhoz szükséges, megfelelő eszközökkel.

Cégünk, a MASCO Kft. 1992 óta van jelen a biztonságtechnikai és kapuautomatizálási területen. A piac egyik legnagyobb szereplőjeként, magyar tulajdonosi háttérrel és magas fokú szervezettséggel garantáljuk a cég stabil és biztonságos működését.

Feladataid lesznek:

  • Műszaki szaktanácsadás, hogy minél jobban megismerjék, és így tudatosan válasszák partnereink a termékeinket
  • Részletes termékleírások készítése, telepítői és felhasználói kézikönyvek készíttetése
  • Terméktesztelés, termékminősítések kezelése
  • Termékeid sales pontjainak megismerése, ezek folyamatos továbbadása a marketing osztály felé
  • Termékcsoportoddal kapcsolatos promóciós anyagok ellenőrzése megjelenés előtt
  • Szakmai cikkek írása
  • Előadások, oktatások megtartása
  • Rendszerösszeállítás, árajánlatok készítése
  • Beszállítói műszaki problémák kezelése
  • Termék adatbázis folyamatos aktualizálása
Tőled azt kérjük; hogy legyen tapasztalatod az alábbiakban:
  • 2-3 év kapuautomatizálásban szerzett tapasztalat / termékismeret (motorok, vezérlések beállítása stb.)
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • hálózati ismeretek: LAN, WAN, WLAN, TCP/IP, VPN, VLAN, Internet, IP-topológiák
  • műszaki végzettség
  • pontos munkavégzés
Előnyt jelent:
  • felsőfokú műszaki végzettség, villamosmérnök végzettség
  • biztonságtechnikai rendszerek ismerete, ezen területen szerzett tapasztalatok
Valamint rendelkezz a következőkkel:
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Strukturált, eredményorientált, analitikus gondolkodás
  • Precizitás, önálló munkavégzés;
  • Kulturált megjelenés, udvariasság, szorgalom
  • Konfliktuskezelési készség
  • Remek időgazdálkodási képesség
  • Angol középszintű nyelvismeret
Egyéb információk, és amit kínálunk:
  • Olyan embert keresünk; aki hosszú távon szeretne cégünknél elhelyezkedni
  • Versenyképes; teljesítményhez is kötődő bérezés
  • Hosszú távú; stabil munkalehetőség egy több évtizedes múlttal rendelkező cégnél
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Szakmailag érdekes feladatok; fejlődési lehetőség; folyamatos képzések
  • Nagyon jó munkahelyi légkör; vidám; segítőkész csapat
Amennyiben látod Magad nálunk vidám, motivált, elégedett munkatársként, kérjük, küldd el fényképes szakmai életrajzodat, bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre: allas@masco.hu

Köszönjük. Amennyiben nem jelentkezünk 4 héten belül, akkor sajnos most nem jutottál tovább a kiválasztási folyamatban.

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 942-2789
Email: info@securifocus.com
Videosec TIC2621SR-F3-4F4AC-VD hőkamera a gyakorlatban
Olvasta már?