Sales representative / MASCO Kft

  • 2022-12-21
  • Biztonságtechnika
  • Budapest / országos
  • MASCO Kft

Aktív, pörgős munkatársunkat várjuk, akinek vérében van az értékesítés. Megismerheted a szakmában dolgozókat, milyen igényeik vannak, és ezekre milyen sokrétű megoldásokat tudsz kínálni.
Ha ez motivál, és szereted a mindennapi utazást, tárgyalást, beszélgetést, állandó figyelemmel kíséred az üzleti partnereidet, akkor nálunk a helyed. A biztonságtechnika és kapuautomatizálás folyamatosan fejlődik. Mi naprakészek vagyunk, már csak a partnereknek kell értesülniük a legújabb megoldásokról.

Feladataid lesznek:

  • biztonságtechnikai termékek, vagyonvédelmi, tűzvédelmi, kamera- és beléptető rendszerek, parkolási, kapuautomatizálási és kapcsolódó rendszerek értékesítése
  • B2B szakmai partneri kör feltérképezése, új ügyfelek akvirálása
  • meglévő partnerekkel kapcsolattartás
  • ajánlatok készítése, nyomon követése, lezárása
  • tervezett értékesítési célok elérésében nyújtott aktív részvétel
Legyen tapasztalatod az alábbiakban:
  • B2B értékesítési gyakorlat
valamint rendelkezz a következőkkel:
  • műszaki, technikai érdeklődés, affinitás
  • erős kereskedelmi érzék
  • számítástechnikai felhasználói ismeretek, OFFICE programok
  • konfliktuskezelési készség
  • jó időgazdálkodási képesség
  • tárgyalás lezárási képesség
  • angol tárgyalási szintű nyelvismeret
  • utazási hajlandóság
  • pár napos kiküldetések vállalása (belföld és környező országok)
Előnyként kezeljük:
  • biztonságtechnikai mérnök diploma
  • biztonságtechnikai rendszerek, eszközök ismerete, telepítési gyakorlat
Egyéb információk, és amit kínálunk:
  • olyan munkatársat keresünk, aki hosszútávon szeretne cégünknél elhelyezkedni,
  • itt igazi biztonságtechnikai szakértővé válhatsz
  • ami vár, az egy vidám, segítőkész csapat és új, modern munkakörnyezet,
  • tanulási és fejlődési lehetőségek
  • versenyképes; teljesítményhez is kötődő bérezés
  • önálló munkavégzés (betanítás után), folyamatos vezetői támogatás
Amennyiben látod Magad nálunk vidám; motivált; elégedett munkatársként; kérjük; küldd el fényképes szakmai életrajzodat, bérigény megjelöléssel a Jelentkezem gombra kattintva.

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy jelentkezéseddel megtiszteled cégünket.
Várjuk pályázatodat, hogy minél hamarabb, és minél jobban megismerhessünk. Amennyiben nem keresünk 4 héten belül, akkor sajnos most nem jutottál tovább a kiválasztási folyamatban.

Sok sikert kívánunk álláskeresésedhez!

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 942-2789
Email: info@securifocus.com
Szuperfelbontás: a röntgensugarak hatékonyabb felhasználása
Olvasta már?