Biztonságtechnikai telepítő / CASystem Facility

  • 2022-03-08
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • CASystem Facility Kft

CASystem Facility Kft munkatársat keres Biztonságtechnikai telepítő munkakörbe.

Cégünk informatikai és biztonságtechnikai rendszerek tervezésével, kivitelezésével, karbantartásával foglalkozik Magyarországon. Gyengeáramú rendszerek (kamera, beléptető, tűzjelző, riasztó, strukturált hálózat) telepítésében, programozásában, javításában jártas, önállóan dolgozni tudó biztonságtechnikai munkatársat (egyéni vállalkozókat, partnercégeket is) keresünk azonnali kezdéssel.

Szakirányú végzettséggel rendelkező pályakezdőket is szívesen látunk! Jelentkezni e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal lehet. További információ: +3630 239 2391

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai tapasztalat (tűzjelző, beléptető, riasztó, video rendszerek)
  • "B" kategóriás jogosítvány
Feladatok:
  • biztonságtechnikai berendezések telepítése, beüzemelése
Amit kínálunk:
  • teljes munkaidős állás
  • cégautó és telefon
  • változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
Előny:
  • beépített tűzjelző szerelő és karbantartó vizsga
Munkavégézés helye:
  • országos (budapesti központtal)

    Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az info@casf.hu e-mail címre várjuk. További információ: +36 30 239 2391

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
ESIM320 3G/2G kapuvezérlő
Olvasta már?