Pénzügyi és kereskedelmi asszisztens / Geovision

  • 2022-03-08
  • Egyéb
  • Budapest, XI.
  • Geovision Hungária Kft

A Geovision Hungária Kft., mint a GeoVision, Videosec, Milesight és más biztonságtechnikai gyártók hazai képviselője csapatának bővítéséhez keres új munkatársat az alábbi pozícióba:
Pénzügyi és kereskedelmi asszisztens

Főbb feladatok:

  • bejövő számlák iktatása, ellenőrzése
  • bizonylatok, számlák archiválása
  • utalások előkészítése, illetve kintlévőség kezelése
  • kereskedelmi kimutatások és elszámolások készítése
  • céges levelezés (elektronikus és posta) kezelése
  • partneri szerződések nyomon követése, iktatása
  • külső és belső határidők figyelése és betartása
  • szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2-3 év releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precíz és megbízható munkavégzés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Actual ügyviteli szoftver ismerete
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes kereset, év végi plusz juttatások
  • Barátságos munkakörnyezet, valamint támogató munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munka, illetve fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Petzvál József utca 30.
Jelentkezni fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal az info@gvhungaria.hu e-mail címre küldve.
Link: https://geovision.shop.hu/hirek/penzugyi-es-kereskedelmi-asszisztens-munkakorbe-keressuk-uj-csapattagunkat/

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
Vár a Parkoló Parádé!
Olvasta már?