Projektvezető / CASystem Facility

  • 2022-03-08
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • CASystem Facility Kft

CASystem Facility Kft keres munkatársat Projektvezető munkakörbe.

Cégünk informatikai és biztonságtechnikai rendszerek tervezésével, kivitelezésével, karbantartásával foglalkozik Magyarországon.

Feladatok:

  • gyengeáramú rendszerek kivitelezésének előkészítése, építési szerelési és karbantartási munkálatainak irányítása
  • beérkező új árajánlatkérések és műszaki projektek végigkísérése az árajánlat kiadásától a kivitelezésig
  • beruházások koordinálása, projektköltségek nyomonkövetése
  • időtervek, dokumentációk, jegyzőkönyvek, prezentációk készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, megbeszélések szervezése, vezetése
  • a cégünk által végzett műszaki, informatikai fejlesztések támogatása
Előnyt jelent:
  • felsőfokú végzettség
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Munkavégézés helye:
  • országos (budapesti központtal)
Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az info@casf.hu e-mail címre várjuk. További információ: +36 30 239 2391

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
DSC Hungária Partner Party - Balatonfüred & Mezőkövesd
Olvasta már?