Vagyonvédelmi diszpécser / MOHAnet

  • 2022-09-07
  • Élőerő
  • Budapest
  • MOHAnet Zrt

A MOHAnet cégcsoport tagja, a 20 éves piaci múlttal rendelkező Országos Távfelügyelet Kft. budapesti telephelyére Vagyonvédelmi diszpécser munkatársat keres.

Feladatok:

  • Vagyonvédelmi rendszerekből érkező jelzések kezelése, intézkedés
  • Hibabejelentések (felügyeleti rendszerek, e-mail, telefon) kezelése, önálló intézkedés a hiba elhárítására a hibaelhárító személyzet felé.
  • Támogató informatikai rendszerek napi használata.
  • Felügyeleti rendszerek folyamatos és megbízható üzemének napi rendszeres ellenőrzése.
  • A feladatok szakszerű és határidőben történő elvégzése, a szolgáltatások naprakészen tartása 7/24 munkarendben.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Vagyonőri igazolvány
  • Számítógépes szoftverek ismerete (word, excel, outlook)
  • Jó kommunikációs készség és stressztűrő képesség
  • Önmagára és a környezetére is igényes hozzáállás
Előny:
  • Felügyeleti rendszerek kezelésének ismerete
  • Több, mint 1 év tapasztalat hasonló területen
Amit kínálunk:
  • Megbízható, 20 éve a piacon lévő cég
  • Jó munkahelyi légkör, modern munkahelyi környezet
  • Piacképes jövedelem
  • Bónusz
  • Cafetéria
Munkavégzés helyszíne:
  • Budapest XV. kerület
Jelentkezni lehet: 2022. szeptember 25-ig magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal az info@felugyelet.eu e-mail címre.

SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 515-3500
Email: info@securifocus.com
TIGERMAT minőségi garázskapu szettek
Olvasta már?