Árajánlatkészítő- és projekt előkészítő mérnök / SMARTme

  • 2023-03-03
  • Budapest, XI.
  • SMARTme Kft

A műszaki ajánlatkészítő csapatot fogod erősíteni a tűz- és vagyonvédelmi rendszerek árajánlatainak összeállításával, valamint a kiadott árajánlataid utógondozásával.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkezett megkeresés alapján tűz- és vagyonvédelmi (biztonságtechnikai) rendszerekre vonatkozó árajánlat elkészítése
  • Az általad elkészített árajánlat utógondozása
  • Helyszíni igényfelmérés, tárgyalás, egyeztetés
  • Beszállítókkal már meglévő jó kapcsolat fenntartása és további mélyítése
  • Megrendelés esetén a projekt műszaki átadása a kivitelezési területünk részére
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú biztonságtechnikai vagy villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat a biztonságtechnika területén
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Műszaki újdonságokra való fogékonyság
  • Életvidám, nyitott és csapatjátékos személyiség
  • Magabiztos fellépés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Biztonságtechnikai rendszerek átfogó ismerete
  • HFR (RWA) ismeret
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • A szakmába vágó kapcsolati rendszer
  • Csocsó tudás és darts ismeretek
Amit kínálunk:
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Rugalmas munkarend
  • Home Office lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Íróasztaltól való elszakadás (pl. felmérések, a cég kivitelezési területének gyakorlati megismerése)
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőség
  • Angol nyelvi továbbképzés lehetősége
  • Kellemes hangulatú és motiváló munkakörnyezet
  • Céges csocsóasztal és darts
  • Fiatalos, kihívásokat kedvelő barátságos csapat
  • Felmérések számától függően céges autó
  • Laptop és mobiltelefon
Kérjük, fényképes önéletrajzot küldj és add meg a havi bruttó fizetés igényedet is az info@smartme.hu e-mail címre.

Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 942-2789
Email: info@securifocus.com
Több, mint aminek látszik