Műszaki terméktámogató (support) / MOHAnet

  • 2024-01-31
  • Budapest
  • MOHAnet Zrt

A MOHAnet Mobilsystems Zrt. az internet protokoll alapú távfelügyeleti rendszerek meghatározó fejlesztő és szolgáltató vállalata műszaki terméktámogató (support) munkatársat keres az általa fejlesztett és gyártott GSM átjelző készülékek és távfelügyeleti szoftverek műszaki támogatásához.

Elvárt ismeretek:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (pl.: elektroműszerész, biztonságtechnikai szerelő)
  • 3 éves szakmai tapasztalat a biztonságtechnika vagy a távfelügyelet területén
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és több éves vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
Feladatok:
  • A gyártásból érkező GSM átjelző készülékek összeszerelése, tesztelése
  • A vállalat partnereinél található GSM átjelző készülékek és távfelügyeleti szoftverek folyamatos műszaki háttértámogatása
  • Felmerülő hardveres és szoftveres hibák kijavításában való aktív közreműködés
  • Műszaki leírások, felhasználói kézikönyvek, használati utasítások aktualizálása
  • Műszaki oktatások megtartása a vállalat partnereinek (évi 3-4 alkalom)
  • Alkatrész beszerzés támogatása
  • Kapcsolattartás a vállalat belső és külső fejlesztőivel
  • Fejlesztésekkel kapcsolatos ügyféligények összegyűjtése és továbbítása
Előnyt jelent:
  • Mérnöki végzettség (villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök)
  • Elektronikai gyártás területén szerzett igazolt tapasztalat
  • Tervezésben, kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Hálózati, rendszergazdai ismeretek
  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség
  • Pozitív hozzáállás, csapatmunka
  • Angol nyelvismeret
Amit adunk:
  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Heti 40 órás munkavégzés Budapest XV. kerületében
  • Homeoffice lehetőség (opcionálisan heti 1 nap)
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon magánhasználattal
  • Fejlődéshez és szakmai előrelépéshez oktatásokat és mentort biztosítunk
  • Stabilitás, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helyszíne: Budapest, XV. kerület

Jelentkezni lehet:
2024. február 29-ig magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal az r.munkacsy@mohanet.com e-mail címre. Felmerülő kérdés esetén hívja a +36 (20) 590 47 96-os telefonszámot.

Tapasztalattal rendelkező munkavállalók jelentkezését várjuk!

Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 942-2789
Email: info@securifocus.com
A Techson 1.4.10-es firmware újdonságai